Përlotet Rama dhe largohet nga intervista me Ballën: Sot i kam të gjithë si Gregun!

Per me shume video dhe lajme klikoni www.balkanweb.com , faqja me e klikuar shqiptare...

Коментара

 • TheAngel Kitty
  TheAngel KittyПре 6 дана

  Je kryeministri me i mire i te gjitha koherave . Rrespekte👏

 • missymarsi red
  missymarsi redПре 8 дана

  Shqiptare pas 3,2,1 ...SHANIIIIIII😂😂

 • O Mret
  O MretПре 8 дана

  Respekt Rama🙏🇦🇱🙏

 • Ivi Medin
  Ivi MedinПре 9 дана

  Ik mor shkerdhate! Ky e gjithe ato para ketij jane per burg. Kane bere milionat duke vjedhur vendin. Te thuash jane te ndyre eshte kompliment

 • Noel Kerri
  Noel KerriПре 9 дана

  Me vjen shum keq ZOTI RAMA PER TE RENE TENDE POR NE JEMI ME TY

 • Noel Kerri
  Noel KerriПре 9 дана

  HALLALL I'A BEFTE ZOTI SE EDHE AI NJERI SI NE TE TJERET ESHTE

 • Noel Kerri

  Noel Kerri

  Пре 8 дана

  EDI RAMA ❤ RROFSH SA MALET

 • Noel Kerri
  Noel KerriПре 9 дана

  Me vjen shume kaq per familjet e shum demtuara sa here i shikoj perlotem shum .Vetem nje gje mund t'ju them te mos krijojme panik dhe te kemi Besim te ALLAHU

 • Sokol Brushtulli
  Sokol BrushtulliПре 9 дана

  Sokol palla o pall kari

 • Iliricum sacrum
  Iliricum sacrumПре 10 дана

  gazetar i shitur ...

 • Underground ___
  Underground ___Пре 10 дана

  Lëreni të flasë ai që dëshiron atë që dëshiron, gjithçka në besimin e tij. Ju jeni ndëshkuar butësisht nga vëllai juaj nga lart për Kosovën.Ai sapo filloi t'ju drejtojë. Neka priča ko šta hoće, sve po zasluzi. Blago vas kaznio brat odozgo za Kosovo. Tek počeo da vas ravna. † † † 2004 † † †

 • Ergest Fezaj
  Ergest FezajПре 10 дана

  Ne fakt sju ka ngel gja me vjell ma se 30 vjet e keni ba copash ate vend dhe duket mjaft qart se cka ka hequr shqiperi nga ju per 30 vjet vetem Duke e masakruar por ishalla I veni menjen kokes e nuk vazhdoni me ta coptoni mbas kesaj tragjedie dhe ashtu esht ne fakt te jesh politikan nuk do te thot se je aty per lek po ne fakt ju politikanet ton ne shqiperi cdo karrige apo pushtet per 30 vjet e keni perdor vetem per vete dhe per lek dhe aspak per popullin por ishalla I veni menjen kokes dhe veni doren ne zemer dhe nga populli I shkret ce fal zoti zoti ja u ka fal nga nje femi qe e kam jasht por dhe njerzve me zemer te madhe qe po ndimon sikur dhe me nje 25cent ne ndime te tyre se sa per ju zoti edi Rama kuptohet qart qe je politikan deshtak hajdut dhe pa zemer jo vetem ti po e gjith klasa politikan bashke me gazetar e reporter qe vetem mbroni njeri tjetrin ne vjellje dhe masakrimin e popullit aty ne ate vend ska as dinitet as rregull dhe as jet nuk kalohen gjerat si I kaloni ju ne turqi Jan vra 500 mij ne itali 7000 mij por shteti duhet te forcohet dhe ndimoj popullin e vet nuk shkohet gjith jeten vetem me justifikime duhet te ndergjesoheni qe pa popull skan qju duhen as ato pasuri qe keni ven me vjellje.

 • Miri Dushaj
  Miri DushajПре 10 дана

  Brravo edi rama Je kryeministri me i mir

 • ROMAN 1
  ROMAN 1Пре 10 дана

  mikut tim i ka ra catia ska mundsi me e rregullu i hyn shiu brenda, kurse ato te bashkise qe vlersojn demet e pane edhe than..ohuu cati esht ajo re burre bohet ajo...e iken, po ne e dime qe bohet po jipi pra vlersoji nje lek, ok spo kerkojm 100‰ po te pakten ndihmoje me dicka vlersoja

 • Aleksandar Nikolajevic
  Aleksandar NikolajevicПре 10 дана

  Pitaju se albanci sto se desio zemljotres?PA ZATO STO STE VI NA KOSOVU RUSILI I PALILI NASE CRKVE I SKIDALI I LOMILI KRSTOVE !!! BOG SVE VIDI ! TO VAM JE ZA UZVRAT !

 • Manijakx9898
  Manijakx9898Пре 10 дана

  Placi mala placi osto sam na raci! To ti je za svu Srpsku djecu i celjad sto si pobio na Kosovu majke ti ga nabijem covsenone

 • Miranda L.
  Miranda L.Пре 10 дана

  Per here te pare e admirova Ramen ...

 • Fatmir Bajraktari
  Fatmir BajraktariПре 10 дана

  Nuk eshte turp te qash, te gjith njerez jemi dhe kemi ndjenja. Eshte koha ti leme inatet politike dhe te mlidhemi te gjith bashke te shkolme ne ndihme njerezve qe sot kane nevoje me shum se kurre.

 • Α. Π Π. ι
  Α. Π Π. ιПре 10 дана

  Zoti Edi Rama je I pa fat. Sa do qe perpiqesh per mire per kete vend kjo katastrof e permbysi gjithcka. Shqiptare I shkret ka lind per te vuajtur. Gjynaf I madh🙏🙏🙏🙏🙏😭😭😭😭😭😭

 • ioete ioete
  ioete ioeteПре 10 дана

  Njeriu me shpirt te madh qan e ju si ato tjeter qe lefin si qent dilni ndimoni popullin lironi pallatet e juaj meta e luli . Ku eshte sala apo Monika pse nuk e Kan nzjerr koken kto dit qe ka qen tragjedi ne vendin ton ( Zoti kryeminister ke mbeshtrtje e gjith botes per me ja dal nga kjo sprov e te madhit zot elhamdulilah 🤲 )

 • Hachu Pachu
  Hachu PachuПре 10 дана

  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA DOBRO SE DOBRIM VRAĆA! KOSOVO JE SRBIJA!

 • Hachu Pachu

  Hachu Pachu

  Пре 10 дана

  @Elton Taipi Benti majko 😂😂😂

 • Petar Baćević
  Petar BaćevićПре 10 дана

  Kosmet je srce Srbije!

 • Zoritza R.
  Zoritza R.Пре 10 дана

  U prirodnim katastrofama nema privilegovanih. Ljudi su povezani u bolu stradanja, strahu, nemoći i neizvesnosti. I saosećaju uzajamno. Iskreno saučešće porodicama stradalih.

 • Zoritza R.

  Zoritza R.

  Пре 7 дана

  @Piro Lena Thank you very much for the translation. Best regards.

 • Piro Lena

  Piro Lena

  Пре 7 дана

  There are no privileged ones in natural disasters. People are connected in pain of distress, fear, powerlessness and uncertainty. And they sympathize with each other. Sincere condolences to the families of the victims.

 • Nemanja
  NemanjaПре 10 дана

  Zao mi postenih ljudi, ali kad vidim na klipovima kako onaj siptar rusi krst na crkvi, zapitam se, zasto to radi?

 • Nemanja

  Nemanja

  Пре 10 дана

  @andi reibon Kucaj albanac rusi krst, pa ces videti.

 • andi reibon

  andi reibon

  Пре 10 дана

  ко је прекршио крст?

 • Sjsjsjsjj Djjdjdjdjjd
  Sjsjsjsjj DjjdjdjdjjdПре 10 дана

  KAD SU SE RUŠILE CRKVE I PALILE NA KOSOVO NIKO NAM NIJE POMOGAO TAKO DA KO VAS JEBE !

 • Darko Stojanovic

  Darko Stojanovic

  Пре 10 дана

  @E B Fuck you too and your whole family

 • E B

  E B

  Пре 10 дана

  Fuck off

 • Mladen Vukotic
  Mladen VukoticПре 11 дана

  Zalosno izdrzite braco 🇲🇪🇦🇱🇲🇪🇦🇱

 • Sale Djordjevic
  Sale DjordjevicПре 11 дана

  Postenima neka je laka zemlja, Ramo metnem te na kurac

 • Bojan Milovanovic
  Bojan MilovanovicПре 11 дана

  Iskreno saučešće rodbini nastradalih.

 • ilija cvjetkovic
  ilija cvjetkovicПре 11 дана

  *Lets say God have his ways of delivering the Justice :)* *Or if you like it more Karma is a BITCH*

 • Loli Loli lol
  Loli Loli lolПре 11 дана

  po njeri asht more njerez prej mishi e gjaku dhe bravo i qofte se ka qe te marten ne menjes heret qe rrim me banoret dhe ky ishte termet katastrofe natyrore po ne gerdec qe vdiqen 26 vete ca katastrofe ishte natyrore apo njerezore kush e shkaktoi ate tragjedi ata qe sot gezojn poste dhe pasuri marramendese ne kurriz te viktimave te gerdecit shkelzen berisha

 • ioete ioete

  ioete ioete

  Пре 10 дана

  @Loli Loli lol mos kte hall se CDO gjo do paguhet elhamdulilah 🤲 mas ne kte bot ne tjeterne do pagui gjakun qe ka mar ne kte bot 😥😥😥

 • Loli Loli lol

  Loli Loli lol

  Пре 10 дана

  ioete ioete po ku i plasi atyre per popullin e shkrete termeti beri ate qe si doli koha berishes me bo se berisha ka vra me dhjetera vet me shum se termeti vrane ne gerdec endrrat e femijeve te gjith i kemi pare nenat qe kerkojnd drejtesine e munguar per vrasjen e femijev te tyre cdo 15 mars neper televizore

 • ioete ioete

  ioete ioete

  Пре 10 дана

  Te dalin ti lirojne pallata e vet luli me meten po' nuk dali ku eshte Berisha ku eshte Monika te dali ta shofi njiher ate popull

 • Plavi Strumf
  Plavi StrumfПре 11 дана

  Sve se vraca, sve se placa!

 • Sinisa Jovanovic
  Sinisa JovanovicПре 11 дана

  Saucesce porodicama...

 • Piro Lena

  Piro Lena

  Пре 7 дана

  Condolences to families ...

 • Бојан Крајишник
  Бојан КрајишникПре 11 дана

  Tragedija!! Iskreno saučešće svim pogođenim albancima i naravno porodici Rama...

 • Gamps
  GampsПре 11 дана

  As a serbian i feel sorry for all these stupid fun/laughing comments (from serbian people) . Rip to all the people who lost their life there. 🙏🏻

 • Serxho Vlore
  Serxho VloreПре 11 дана

  Eshte njerzore edhe qarja che k ministri eshte njeri si te gjith respekte per te se po' rri ne kemb ne cdo o or te dites

 • Emra _shqip
  Emra _shqipПре 11 дана

  Zoti te dhashte fuqi zotri Rama, se e ke vendin ne një situate shum te vështir

 • Loli Loli lol

  Loli Loli lol

  Пре 10 дана

  Emra _shqip jo vetem zoti rama prr re gjith shqipetaret duhet te mobilizohen ne kembe per mireqenjen e vellezerve tane we jan demtuar rende nga termeti

 • Lucky Gang
  Lucky GangПре 11 дана

  🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 • Dr. Tiggy
  Dr. TiggyПре 11 дана

  When will the Serb minority in Northern Albania receive some much-needed press or better yet, basic human rights? That's what I wanna know. You didn't exterminate them all already, did ya? Also I think the Greeks in the south should have an autonomous region for them. Why does Albania constantly falsify and rig their censuses? Why is it the only European country whose censuses are not recognized as legitimate by the European Council? What is Albania hiding? 🤔 RIP tho.

 • missymarsi red

  missymarsi red

  Пре 8 дана

  Go to Siberia your country origin and there you will have all the rights that you want.Don't forget you are slavic people,in the lands of Balcan were only to people from the Jesus time: Illyrians(ancestors of today's Albanians and Greeks .The slavic people is coming to much later in these lands.So shut up or go off to Siberia where your ancestors came from. You must not pretend nothing. It's just so much what you have still now.

 • Dr. Tiggy

  Dr. Tiggy

  Пре 11 дана

  @Christos BBB Will do boomer 👌🏻👌🏻

 • Christos BBB

  Christos BBB

  Пре 11 дана

  Dr. Tiggy Nice to see you happy pal 👍. Take care and keep on seeking attention.

 • Dr. Tiggy

  Dr. Tiggy

  Пре 11 дана

  @Christos BBB Ok boomer 👌🏻

 • Christos BBB

  Christos BBB

  Пре 11 дана

  Dr. Tiggy You should be ashamed of your self writing such things, you taking about regional problems and not respecting that people lost their life and remember one thing what happened to Albania can happen to your county as well and I don’t wish that. Also remember we all going to die one ☝️ day and we will not take nothing with us such as land,money, houses, cars nothing. Wake up and stop hating try to go forward and not backward. Overall not a good thing to say on an Albanian Chanel that is speaking about a tragedy that is full of Albanians watching and commenting. But I think you must be an attention seeker if so you got a response well done 👍 hope it made you happy.

 • vlora vlora
  vlora vloraПре 11 дана

  Jemi me ju oj shqiperi mos u dorzoni e gjith kosova me juve

 • Arber 1111

  Arber 1111

  Пре 11 дана

  flm prej jush shum

 • Sanja Tasić
  Sanja TasićПре 11 дана

  Ja ne mogu da verujem da postoje ljudi koji se raduju i pozivaju na neku karmu u situaciji gde je poginula nevina devojka i toliko ljudi i dece. Kako to mislite "vi ste zasluzili, zbog toga i toga..." Cime su ti ljudi to zasluzili? Niti su bili u ratu, niti u Zutoj kuci, obicni ljudi, obicnih zivota slicnim vasima. Jel bi vam bilo u redu i da neko vas gine, pa da se kaze, e neka je, Srbi su nama uradili to i to. Zlocina je de facto bilo, ali kakve veze ima sa tim neko ko je poginuo u zemljotresu? Ako je za vas karma da umru nevini, a zlocinci nastave da kolo vode onda se nepovratno poremeceni i od iste sorte kao i ti zlocinci. Ne znam kako se ne bojite Boga kad se ovakvim stvarima sladite.

 • aleksandar tufegdzic

  aleksandar tufegdzic

  Пре 8 дана

  @missymarsi red razumes ,razumes,jos kako.

 • missymarsi red

  missymarsi red

  Пре 8 дана

  Albanian or English please! This is an Albanian forum here😉😉. We don't understand your language.

 • aleksandar tufegdzic

  aleksandar tufegdzic

  Пре 10 дана

  @Dr. Tiggy tako je brate.

 • Dr. Tiggy

  Dr. Tiggy

  Пре 11 дана

  @Sanja Tasić Слажем се са другим делом коментара заправо. Не знам, можда реагујем тако јер мислим да имамо много веће проблеме као народ од тих будала што пишу такве ствари на нету. Нервира ме кад неко брани Арнауте поред свега што нам се догађа. Исто тако су ме нервирали и они имбецили што су ишли у Борчу на "бурек солидарности". Овом народу су сјебани приоритети, и то ме јако тишти па сам се тригеровао. А што се равнодушности тиче, равнодушан сам према судбини Албаније, а не према овој проблематици коментара о којој расправљамо јер, као што си рекла, у противном се не бих расправљао. На крају ћу само још једном поновити главну тезу. Не волимо их и имамо шлепер разлога да их не волимо. После свега, није ништа чудно да Срби не реагују саосећајно на албанске муке. Толико.

 • Sanja Tasić

  Sanja Tasić

  Пре 11 дана

  @Dr. Tiggy Ti si daleko od ravnodusnog, jer da jesi ne bi te toliko jako povredila cinjenica da meni smeta sto se neko raduje smrcu 20 ljudi. To ti ne bi bilo ni moralno, ni nemoralno, ni lazno moralno, vec normalno. Ne bi mi rekao da sam drugosrbijanac i ostale budalastine. Znas li sta bi bilo ravnodusno, to da si nas sve iskulirao, ili sve opljuvao, a ne da ostrasceno pljujes one koji uslovno receno stali na stranu ovih Albanca. I da, svesna sam sta su radili i odvratno je sto su ti radili, ALI TO NISU URADILI OVI LJUDI. I da, jos nesto cu ti reci, ti sto pisu ovakva sranja po YT su klasicne internet pickice bez ikakvog uticaja bilo gde na bilo sta, smejurije koje glume Srbende tamo gde je to nevazno, bez ikakve opasnosti po svoje guzice. Osoba koja je na licnom primeru iskusila bilo koji vid tlacenja nikada nece doci na internet i pisati ovakva sranja. I iskreno da ti kazem, sad kad razmislim, boli me kurac sta su doziveli ako ce da se slade smrcu nevinih ljudi. A osoba koja nema traume licne prirode, ali se raduje zbog istorije je poremecena budaletina i saka jada. Inace, decko, skapiraj da sam ja ovde anonimno, ovo nije moje ime, nemam ja sta kome da glumim neznanog junaka, ali imam pravo da procitam komentare mentola, da mi se popnu na kurac i da im to i kazem. Dosla da obnarodujem da sam moralna na YT? Logika u minusu. Obicni ako vec idem na neku korist gledam da bude opipljiva. To je kao da ja tebi kazem sad da si ti dosao ovde da nam glumis patriotu, ali ti to samo glumatas jer te zabole kurac za Srbiju i Srbe.

 • Goran Jeremic
  Goran JeremicПре 11 дана

  Moje iskreno saučešće svim poginulim ljudima...

Потврди